23 Μαϊου 2019
Α τμήμα - Πρωτοβάθμιας (Ασπασία Καλησώρα, Μαρία Καντούρου, Σοφία Τούλη)
17.00-17.15 Τι νέα
17.15-18.30 Παρουσιάσεις των συναδέλφων από:
19.00-20.20 Απολογισμός- Αξιολόγηση της Επιμόρφωσης – Πως αισθάνθηκαν με την εφαρμογή των τεχνικών – Πως θέλουν να συνεχιστεί η επικοινωνία και η εμβάθυνση μεταξύ τους
20.20-20.30 Αποχαιρετισμός - Μετεό
17.00-17.15 Τι νέα
17.15-18.30 Παρουσιάσεις των συναδέλφων από:
- το 2ο Δημοτικό Σχολείο Αργυρούπολης: Μπαϊκούρη Μαίρη
- το 79ο Δημοτικό Σχολείο Αθηνών: Σκοπελίτη Ειρήνη
19.00-20.20 Απολογισμός- Αξιολόγηση της Επιμόρφωσης – Πως αισθάνθηκαν με την εφαρμογή των τεχνικών – Πως θέλουν να συνεχιστεί η επικοινωνία και η εμβάθυνση μεταξύ τους
20.20-20.30 Αποχαιρετισμός - Μετεό
Β τμήμα - Πρωτοβάθμιας (Ζωή Μώρου, Αμάντα Νικολακοπούλου, Τσαπάρα Μαρία)
17:00-17:15 Τι νέα;
17:15-18:30 Παρουσιάσεις των εκπαιδευτικών:
19:00-19:45 Παρουσιάσεις των εκπαιδευτικών:
20.20 - 20.30 Κλείσιμο πιλοτικού προγράμματος
17:00-17:15 Τι νέα;
17:15-18:30 Παρουσιάσεις των εκπαιδευτικών:
- Μαργέλη Ουρανία
- Κατσαράκη Ειρήνη
- Τριανταφύλλου Ευαγγελία
19:00-19:45 Παρουσιάσεις των εκπαιδευτικών:
- Καμπουρπαρίση Μάγδα
- Κόττου Ειρήνη
- Μαρνελάκη Μαρία
20.20 - 20.30 Κλείσιμο πιλοτικού προγράμματος
Ουρανία_Μαργέλη_2ο_Νηπιαγωγείο_Παπάγου.pdf | |
File Size: | 4681 kb |
File Type: |
Τριανταφύλλου_Ευαγγελία_2ο_Νηπιαγωγείο_Παιανίας.pdf | |
File Size: | 1491 kb |
File Type: |
Α τμήμα - Δευτεροβάθμιας (Μαρία Ζαχαροπούλου, Στέλλα Μπαδικιάν, Κατερίνα Παούρη)
17.00 - 17.30 - Τι νέα
17.30 -20.00 - Παρουσιάσεις εκπαιδευτικών
20.00 - 20.30 Απολογισμός του προγράμματος επιμόρφωσης
17.00 - 17.30 - Τι νέα
17.30 -20.00 - Παρουσιάσεις εκπαιδευτικών
20.00 - 20.30 Απολογισμός του προγράμματος επιμόρφωσης
Β τμήμα - Δευτεροβάθμιας (Κατερίνα Αλεξιάδη, Νατάσα Δίπλα, Ασπασία Χαρλαμπίτα)
17.00 - 17.30 - Τι νέα
17.30 -20.00 - Παρουσιάσεις εκπαιδευτικών
20.00 - 20.30 Απολογισμός του προγράμματος επιμόρφωσης
17.00 - 17.30 - Τι νέα
17.30 -20.00 - Παρουσιάσεις εκπαιδευτικών
20.00 - 20.30 Απολογισμός του προγράμματος επιμόρφωσης